Пропустити навігацію

Перші місячні

Ті, в кого були перші місячні, наче знали щось таке, чого не знала я

Від компанії почали відділятися дівчата, в яких починалися місячні.

Історії про стосунки: Марічка, 23

Пам'ятаю, що я і мої подруги були дітьми дуже довго (чи не дуже, а то так просто здавалось). Справа в тому, що всі дівчата з паралельного класу були вже такими “дорослими” панянками - у них були великі груди, намальовані вії, вони вже всі мали старших пацанів і вміли цілуватись (ходили чутки, що і не тільки цілуватись). А ми що? Дивилися Gossip Girl, купували кольорові ручки і блокноти, а ще мріяли, що колись теж будемо красивими, будемо носити бюстики і може будемо навіть мати крутого хлопця-скейтера з довгою чолкою!

Ну потім з нашої компанії почали відділятись дівчата, які одна по одній раптово приходили показово схареними і ні з ким в цей день не спілкувались.

Ми всі знали, що це значить - у однієї з них почались місячні!!! І отак виростала стіна дорослості між тобою і твоєю подругою.

Ще вчора ви обидві плакали від пісень Джастіна Бібера, а сьогодні вона вже дуже доросла, у неї є поролоновий бюстик і їй болить живіт, тобто вона знає таке, до чого ти ще поки не доросла. Ну, принаймні так здавалося.

А ще поцілунки! Пам’ятаю, як ми всі зібрались святкувати Новий Рік у моєї однокласниці, випили пляшку шампанського і хлопці почали переконувати нас грати в бутилочку і цілуватися з язиком. Нам з дівчатами нікому не хотілось грати, але ми не хотіли щоб хлопці думали, що ми боїмось. Здавалося, що вже легше було поцілуватися з ними, бо так вони випрошували.

Хоча зараз я вже розумію, що якщо не хочеться щось робити, то не варто піддаватися на вмовляння, просто щоб комусь сподобатися.

Вміти відстоювати свою думку - це справді круто! (Більше про те, що робити, якщо хочеться або не хочеться цілуватися - скоро на сайті)

Авторка ілюстрації: Aga Bartosz

Потрібна порада?

Тут ти можеш анонімно поставити нам питання, запропонувати тему для статті чи попросити особистої поради, що стосується сексу, здоров’я чи стосунків. Ми, або наші кваліфіковані експерти, відповімо тобі на імейл.

Я згоден(а), щоб моє питання з’явилося у розділі «Поради».