Пропустити навігацію

Про проект

Що ще за Вперше?

Привіт! Ми онлайн-проект з сексуальної освіти “Вперше”. Ми з’явилися тому, що з українською молоддю ніхто не говорить про секс, їхнє тіло, сприйняття себе та стосунки. Сексуальної освіти в Україні майже нема - в школах вона представлена погано, в сім’ях про таке говорити соромляться, а правдивої інформації в інтернеті обмаль.

За даними фонду Олени Пінчук та UNICEF, в Україні один з найвищих показників захворювання на ВІЛ/СНІД серед молоді, а про шляхи передачі цього вірусу знають лише 28% молодих українців. Рівень підліткової вагітності в Україні майже в 6 разів вищий, ніж в Німеччині. Про секс з молоддю таки варто було б почати говорити. Ми говоримо.

Вперше - сайт, на якому можна знайти корисну та достовірну інформацію з перевірених джерел про секс, здоров’я та стосунки в інтерактивному та цікавому форматі.

Наші основні принципи: достовірність, дружність, довіра та інклюзивність. Ми робимо матеріали для всіх і про всіх. Говоримо українською, перекладаємо закордонні матеріали. В кожному нашому тексті чи відео ви знайдете посилання на експертів чи академічні джерела, які ми використовувати під час підготовки - ми віримо, що в темі здоров’я можна покладатися лише на наукову експертизу.

Ми пишемо в доступній і грайливій манері, бо хочемо стати для користувачів друзями і порадниками, спілкуватися з ними на основі взаємної довіри та будувати навколо себе спільноту здорової та щасливої молоді.

Потрібна порада?

Тут ти можеш анонімно поставити нам питання, запропонувати тему для статті чи попросити особистої поради, що стосується сексу, здоров’я чи стосунків. Ми, або наші кваліфіковані експерти, відповімо тобі на імейл.

Я згоден(а), щоб моє питання з’явилося у розділі «Поради».